Про компанію

Зізнайтеся, що ще десять років тому Ви навряд чи могли уявити, що переважна більшість покупок можна буде здійснювати за допомогою інтернету. Мережеві технології за останнє десятиліття зробили крок далеко вперед, і сьогодні, якщо Вам потрібні господарські товари, Вам зовсім не обов’язково вирушати в господарський магазин, адже все необхідне є у Всесвітній мережі.

Вже протягом декількох років компанія «Dolya» працює над тим, щоб процес інтернет -покупок став максимально комфортним для клієнта. На нашому ресурсі представлений максимальний асортимент товарів, які можуть знадобитися в господарстві.

Яких принципів ми дотримуємося?

Гарантія якості. «Віддалена» покупка – це завжди ризик придбати поганий товар, проте не в нашому випадку. Довіра клієнтів – це головний ресурс, який дозволяє нам впевнено почувати себе в середовищі інтернет-конкуренції. На нашому підприємстві впроваджена сувора система контролю якості – весь товар піддається суворій перевірці, щоб виключити потрапляння заводського браку на наш склад.

Самі вигідні пропозиції. Ціна на будь-яку позицію в нашому магазині обгрунтована і демократична.

Оперативність. Всі товари розташовані на нашому власному складі, і це дозволило нам ефективно вирішити проблему логістики. Будь-яка замовлена ​​продукція доставляється адресатові точно в термін.

Зворотній зв’язок. Ми за інтерактивне співробітництво з клієнтом. Ми готові вислухати будь-які побажання клієнтів, адже ми зацікавлені в тому, щоб ставати краще.

Кур’єр – обличчя компанії. Ми знаємо, що перше особисте знайомство клієнта з нашою компанією відбувається під час зустрічі з кур’єром. Саме тому в нашому штаті працюють тільки перевірені і надійні працівники.

Наявність вичерпного асортименту. У нас Ви знайдете все, що може знадобитися у будинку, в готелі, кафе або ресторані – всі види паперових виробів, господарських товарів, побутової хімії, пакувальних матеріалів і одноразового посуду.

Компанія «Dolya» сьогодні – це кілька тисяч позицій якісної господарської продукції, яка допоможе зробити Ваше життя більш комфортним, а будинок – більш затишним.

Поделится в соц сетях